• TurkishEnglishGermany
kayseri evden eve nakliyat

Hakkımızda

Selamlar sevgili ziyaretçi sitemizi ziyaret ettiğin için öncelikle sana teşekkür ederiz. Amerikalı Hocamız, sadece ingilizce becerilerinizi geliştirmekle kalmayıp, sizin ufkunuz açacak. Kendisi  New Yorklu olup. 17 yıldır Skype’ta kişilerin ingilizce konuşmasını geliştiriyor. İnsanlara sadece yaşamlarında ihtiyaç duydukları bilgiyi artırmak için değil, aynı zamanda ingilizce öğrenecekleri yeni fikir ve kavramları tanıtmak için de yardımcı oluyor. Öğrencileri ile kaynak olarak interneti kullanan hocamız, İngilizce konuşma, dinleme ve yazma becerilerinizi evinizi konforunda ayağınıza getiriyor. Hocamız ingilizce konuşma derslerinin yanında IELTS ve TOEFL sınavlarına yardımcı derslerde veriyor. Amerikalı hocamızın kendine has bir sistemi olup, pratik ve sabırla size kolaylıkla İngilizce konuşmanızı sağlayacak.

Amerikalı Hocamız İngilizce imla düzeltmesi, İngilizce düzeltme ve Düzenleme hizmetleri sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal yazılarınız; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları, akademik metinler, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri ve her türlü edebi metninizin yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz.

Sitemizdeki diğer bir hizmette profesyonel Çeviri Hizmeti Uygun fiyata İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri mi yaptırmak istiyorsunuz? Bize ulaşın. İngilizceden Türkçeye veya Türkçeden İngilizceye çeviri hizmetini müşterilerimize profesyonel kaliteli tercüme hizmeti ile sunuyoruz.

Bizim için size verilen hizmetten memnun kalmış olman çok önemli. Bu yüzden almak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bilgiyi bize sağ alt kısımda bulunan iletişim formundan veya iletişim sayfasında yada 0546 442 57 07 nolu telefondan iletirseniz size daha iyi hizmet vereceğimize emin olabilirsiniz. Hala ne duruyorsunuz ?

05 Ağustos 2018 241 okunma